O NAŠEM TÝMU DOBRÉHO CUKRÁŘE

Kdo jsme

Nadšenci do cukrářské výroby. Spolupracujeme s profesionálními, ale i s amatérskými cukráři. Získáváme informace a chceme posunout cukrařinu o trochu dále.

Naše poslání

Poskytnout ucelený katalog cukrářských výrobců zákazníkům z celé České republiky. Přehledně prezentovat cukráře tak, aby si každý mohl snadno vybrat.

Naše hodnoty

KATALOG - DOBRYCUKRAR.CZ

Nejlepší řešení při výběru dobrého cukráře

Více než 20 let zkušeností v oboru marketingu a cukrářské výroby.

Hlavním tvůrcem tohoto projektu je Ondřej Dobiáš, producent mnoha internetových projektů. Jako profesionální fotograf se dostal k marketingu již v roce 1996 a společně se studiem sociologie tento obor využívá ke svým projektům. Na tomto internetovém projektu samozřejmě spolupracuje s odborníky z gastronomického oboru, a to především s cukráři. Informace z  cukrářského oboru zjišťuje a konzultuje nejen s profesionály, ale samozřejmě i s amatérskými výrobci dortů a sladkostí.

Mezi jeho úspěšné internetové projekty patří mimo jiné:

  • Magazin-Moda.cz (internetový magazín o módě a stylu oblékání)
  • Models-Agency.cz (15let fungujicí databáze modelek)
  • Namahej.cz (Eshop se stolními a společenskými hrami)
1
Let zkušeností
10
Upečených dortů
10
Registrovaných profilů
10
Spokojených zákazníků

PROČ PRÁVĚ S NAŠÍM KATALOGEM

Výhody a předosti pro cukráře a zákazníky

Veřejná internetová prezentace

Zcela veřejný katalog cukrářů. Nejen, že registrací oslovíte potencionální zákazníky z organického vyhledávání, ale stanete se i součástí katalogu, který je jako takový na internetu propagován.

Komplexní profily cukrářů

Vaše profily výrobců sladkostí jsou komplexní a ZDARMA. Informace o tom co vyrábíte, kontaktní údaje, ceny vašich výrobků, kde v jakém kraji jako cukrář působíte, fotogalerie vašich prací, či videa.

Rychlý kontakt na cukráře

Jako zákazník, který si chce objednat dort, zákusek, či jinou sladkost od cukráře, chcete mít především rychlý kontakt a přehled o cukráři co vyrábí a odkud pochází. V našem katalogu není problém.

Vyhledávání dle kraje či výrobku

Jako zákazník můžete své vyhledávání rychle a jednoduše specifikovat. Ať již podle místa působení cukráře, (každý přece ví, že dovézt dort není žádná legrace) anebo třeba podle výrobku.

Jste cukrář ? Vyrábíte dorty, dezerty, či jiné sladkosti ?

ZDARMA se můžete registrovat v našem katalogu cukrářů a cukrářských výrobců. Na profilech přímo uvádíte své informace jako je telefon, web, ceník, či fotogalerii. Katalog je veřejný a ZDARMA. Tak budete prezentovat svoje cukrářské služby a budete součástí marketingových akcí serveru.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ A KLIENTŮ

Co o katalogu výrobců dortů, dezertů a sladkostí říkají

Nam pellentesque magna at augue blandit, in eleifend nulla vehicula. Proin maximus porta varius. Nam vitae neque ut quam egestas pharetra a sed erat.
Adam Sendler
CEO
In eleifend nulla vehicula. Proin maximus porta varius. Nam vitae neque ut quam egestas pharetra a sed erat.Nam pellentesque magna at augue blandit,
Jeniffer
Admin
Pharetra nam pellentesque magna at augue blandit, in eleifend nulla vehicula. Proin maximus porta varius. Nam vitae neque ut quam egestas a sed erat.
Samanth
Producer