JAK SI VYBRAT DOBRÉHO CUKRÁŘE

Předně je dobré si uvědomit, proč hledám cukráře a co vlastně očekávám. Dnes už to není jen o tom, zda chci udělat radost svému partnerovi originalitou zákusků. Nebo dortem přesné kopie oblíbeného filmového hrdiny svého dítka. V dnešní době plné nekonečných možností je to hlavně o životním stylu. Je tedy dobré se také zamyslet nad životním stylem. Chci sehnat laskominu opravdu kvalitní bez přidaných uměle vytvořených dochucovadel, urychlovačů, zlepšovačů?

V našem katalogu cukrářů můžete hledat cukráře z celé republiky podle vámi zadaných kritérií. Jako důležitý parametr se jeví kraj nebo město. Pravděpodobně nechcete za dortem putovat přes půl země. Naopak pokud vám jde o originalitu nebo dokonalost a takového cukráře v našem katalogu objevíte v zapadlé vesničce někde „kdoví kde“, pak si můžete udělat třeba báječný výlet. Pokud si myslíte, že nejlepší koláče pečou babičky na vesnici, i k takové cukrářce se v našem katalogu snadno dostanete.

V dnešní době se pravděpodobně budete stále rozhodovat na úrovni poměru kvalita cena. Klasický model určuje – nejvyšší kvalita za nejnižší cenu. Avšak spousta lidí si dnes již raději připlatí za opravdovou kvalitu. A jak ji odhalíte? Léta praxe vám dají nahlédnout do těchto tajů. Když někdo po léta dělá danou činnost a lidé se z jeho výrobků radují, proto je kupují, pak již s největší pravděpodobností ví, jak věci dělat co nejdokonaleji. Má prostudované technologické postupy a své umění povznesl na vyšší úroveň. Dáte-li tedy na doporučení, pak i v tomto ohledu vás náš katalog cukrářů potěší. Nabízí také recenze a ohlasy ostatních zákazníků. Podle mé maminky, skvělé domácí cukrářky, musí být dobrý cukrář schopný udělat skvělý dort, lahodný krém, používat kvalitní suroviny a to vše podtrhnout báječným designem, který oslní nejen vás.

Popišme si klasickou situaci – hledám dort na oslavu svého malého špunta. Vím, že jeho oblíbeným hrdinou je Krteček, tudíž budu požadovat dort ve tvaru právě tohoto známého hrdiny. Zároveň mi jde i o kvalitu, neboť se snažím svému dítěti dávat kvalitní stravu a vím, že spousta rodičů, jejichž děti na naší oslavě budou, se také ohlíží hlavně po kvalitě. V katalogu cukrářů, kde je vše na profilech cukrářů uvedeno, si vyhledám, který cukrář by dle vložených fotek mohl být schopen tvar a vzhled krtečka vytvořit. Kolik let má praxe také hodně napoví, potažmo jaký má vztah ke kvalitě používaných surovin. Přečtu si recenze jeho zákazníků a zbytek je na konkrétní dohodě s vybraným cukrářem.

PRO CUKRÁŘE

Chcete zvýšit poptávku po svých výrobcích?
Právě se vám nabízí jedinečná možnost zaregistrovat svou „cukrářskou živnost“ do našeho unikátního katalogu cukrářů celé republiky. Registrace je zcela zdarma. Ukažte svým zákazníkům, že vaše výrobky jsou „konkurenceschopné“. Dejte o svém umění vědět vašim potenciálním zákazníkům.
Být zaregistrován na webu Dobrý Cukrář je dobrá reklama. Chcete, aby o vás všichni věděli o vašich báječných dobrotách? Vezměte to do svých rukou. Buďte vidět/registrováni. Zároveň máte možnost propojit se s dalšími cukráři, ať již z vašeho kraje, nebo z druhého konce republiky a třeba spojíte své úsilí v jeden cíl. V blogu zjistíte, o jaké výrobky mají lidé zájem. Zda preferují odlehčené zdravé mlsání, nebo naopak „starou zaručenou klasiku“.

PRO ZÁKAZNÍKY

Má váš oblíbený cukrář plno práce, protože se se svatbami zrovna roztrhl pytel a vy nutně potřebujete dokonalý dort pro svou báječnou tchýni, neboť jste na její narozeniny úplně zapomněl? Nebylo by báječné podívat se do nějakého katalogu cukrářů a vybrat si stejně dobrého, a třeba i ještě lepšího? Zadat do seznamu požadované parametry, a oslavu tchýně stihnout bez debaklu? Že je to sen? Už není.

Nabízíme jedinečný ucelený seznam cukrářů celé České republiky. Místo působnosti, fotografie výrobků, ceny, recenze zákazníků,… to jsou jen některé z parametrů, které můžete zadat do filtru při hledání nejvhodnějšího cukráře právě pro vás!